• Pályázati beszámoló

    ESZA logó

Saját honlappal jelentkezünk

Az oldalt folyamatosan töltjük fel tartalommal, kérjük, nézzen vissza később.

A honlap a Bakonycsernyei Evangélikus Óvóda megbízásából készült. Reményeink szerint – lépést tartva századunk internet-biztosította lehetőségeivel – ezen a honlapon betekintést nyújthatunk óvodánk mindennapjaiba, a szülők nyomon követhetik gyermekeik fejlődését, tevékenységét; továbbá igyekszünk elérhetővé tenni minden olyan adatot, amely fontos lehet az óvoda megismerésében.

Köszöntjük az idelátogatót, és egyben türelmét is kérjük: hamarosan mind több és több hasznos és kellemes információt fog az oldalon megtalálni!

A honlap tartalmával kapcsolatban forduljon annak kezelőjéhez. 

Vezetőség

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük